SÕBRAPÄEVA LOOSIMÄNGU VÕITJA
 on ESTER LEDIS! PALJU ÕNNE!
Oled võitnud perepaketi Hõbekala külalistemajas 1 ööks ajavahemikul 15.mai-15.september 2019. Palun võtke broneerimiseks ühendust http://www.hobekala.ee/majutus/hinnaparing-ja-broneerimine .

Kui seekord loosiõnn ei naeratanud, siis Vabariigi aastapäevaks on võimalik võita veel Hõbekala kalatoodetega kinkekast! Vaata siia: http://www.hobekala.ee/kalakook/kala-peolaual


Kui soovid esimesena saada parimaid pakkumisi ja olla kursis meie tegemistega, siis liitu Hõbekala infokirjaga!
 
Email again:

MIS HIIUMAAL TOIMUB?


Sõbrapäeva nädalavahetusel, 15.-17.02 toimub Hiiumaal palju põnevat. Reede õhtul soovitame külla minna meie sõpradele Dagen Hausi külalistemajja, kus toimub Rändaja maagilise muusika tänuõhtu. Mõnusa meeleolu loomiseks esineb Indrek Tammoja, kaminas praksuvad puud, pakutakse head veini ja snäkke. Laupäeval, 16.veebruaril on Orjakus Jääkala festival ja terve päev põnevaid tegevusi ja meelelahutust. Õhtu saab lõpetada mõnusa sauna ja õhtusöögiga meie juures ning pühapäeval lahkute Hiiumaalt rõõmsa ja puhanuna:)

Vaata lisa http://www.hobekala.ee/eripakkumised
Rändaja maagilise muusika tänuõhtu https://www.facebook.com/events/962941983914916/ 
Jääkala festival https://www.facebook.com/events/271811343445152/ 

* * * 

Laupäeval, 23.02 saab osa võtta Hiiumaa Suusamaratonist Paluküla terviserajal ning Eesti Vabariigi sünnipäeval, 24.02 rahvamatkast algusega Kõrgessaarest kell 12.00. Kel enne seda veel soov pidutseda, siis Carriba Clubis esineb Liis Lemsalu laupäeval, 23.02.

Hiiumaa Suusamaraton https://www.facebook.com/events/339492166643161/
Liis Lemsalu https://www.facebook.com/events/367610197392809/
Rahvamatk https://www.facebook.com/events/2091148420932538/

* * *

Hiiumaa turismikataloog 2019  http://design.imago.ee/hiiumaa/2019

HOMMIKUD JOOGA JA BRUNCHIGA 

Planeeri omale kaunis hommik joogatunni ja sellele järgneva brunchiga Hõbekala külalistemajas. Joogat juhendab meie Hirmuste naaber ja itaallasest sõber Max Romano, kelle positiivne ja rahulik ellusuhtumine ning teadmised elust, inimesest ja joogast ei jäta kedagi ükskõikseks.

Joogatunni algus 8-10 vahel ja tunni kestvus kuni 1,5 tundi.

Näiteks kell 11:00-13:00 brunch (võimalusel ja olenevalt aastaajast kohalike aiasaaduste ja metsaandidega). Ahjusooja karaski peale valmistab Siim värskest kalast äkise, lisaks on laual Hõbekala räimed ja muud traditsioonilised võileivakatted. Kätlin küpsetab kuhja pannkooke ja söögi kõrvale pakume maitsvat kohvi ja värsket mahla. Brunchi hind eraldi tellides 15 eurot inimese kohta.

Grupi suurus 10-20 inimest.

Hind: 20 eurot/ jooga + brunch 


* * * 

2018.aastal toimunud üritused:


INES JA OTT LEPLAND
Reedel, 3.augustil kell 20:00

See on selle aasta ainuke kord, kui Hiiumaal astuvad üles Ines ja Ott Lepland.

Õuekontsert toimub Kalana põlispuude all, Hõbekala külalistemaja õuel. Mõnusat muusikat saad sumedal augustikuu õhtul nautida koos parimatega.

Võta kaasa sõbrad ja pereliikmed ning tule juba veidi varem kohale. Siis saad Hõbekala külalistemaja kohviku mõnusast menüüst osta meelepärased ampsud ja joogid ning valida endale parima koha õuemurul.

Hea teada:
* Ürituse muusikaline osa algab kell 20:00
* Soovitame osta piletid eelmüügist, siis ei teki kohapeal pikka järjekorda piletite ostmisel
* Kuidas tulla kohale: https://goo.gl/maps/NdMn4MJYhvz

Vaata lisa FB-s: https://www.facebook.com/events/200038657517230/


Piletid:
Eelmüügist 17€ - https://mytickets.ee
Kohapeal 20€


"Sea Scapes / Merede maastikud " Britt Ressari isikunäitus Hõbekala külalistemajas


Britt Ressar: "Hõbekala külalistemaja on justkui püha hiiepaik, mis kummardab metsa veerel
Hiiumaa läänepoolse tipu merede möllu ja maagiat. Ikka lausuvad inimesed, kes kohale jõuavad, et oleks nagu maailma serval: vaikus, avarus ja kõikvõimalikkus korraga."

Sel suvel avatakse Hõbekala külalistemajas Britt Ressari isikunäitus "Sea Scapes” / “Merede maastikud”. Maailma merede ja ookeanide auks valminud originaalmaalide ja reprode kogu lahvatab tundlikult läbi värvide ning vormi. Autor teeb sarjaga kummarduse looduse meisterlikkuse ees vee
massiivide jõu ja rahu vahel tasakaalu leides. Britt Ressar loob lõuendile maailmasid, mida ta ise vee peal, all ja kohal kogenud on.

Näitus jääb avatuks suve lõpuni.

IG: @brittressarart, @hobekala