Laupäeval, 1.juunil algusega kell 19:00 Andre Maakeri kontsert ja Hõbekala hooaja avamine


Andre Maaker "Toomingate aeg"

Stiilimääratlusi vältides nimetab Andre Maaker ennast loovmuusikuks, jättes nii ruumi erinevate muusikastiilide vahel liikumiseks. Teda köidavad erinevad kõlamaailmad ja improviseerides tunneb ta end ühtviisi koduselt nii džässi-, folgi-, rocki- kui ka kammermuusikalavadel.

Maakerit inspireerib ruum, kus ta esineb. Iga uus ruum on ootus. Nii ootab ta väga kohtumist Hõbekalaga ja selle akustikaga. Sooloesinemistel on Andre nagu jutuvestja – iga lugu saab esitatud just sellele kohale ja nendele kuulajatele, kellega ühises energiaväljas kohtutakse. Tema kontserte saadavad improvisatsioon ja mängurõõm.

Oled väga oodatud meie kontsertõhtule, kus tutvustame muuhulgas Hõbekala plaane suve osas, pakume veinivalikut Bestwine'lt ja meie kalaseid suupisteid.

Õhtu hind 15 eurot inimese kohta

Palume enda tulekust teada anda ja koht laua äärde broneerida telefonil 56674008 või meili teel info@hobekala.ee.


Kui soovid esimesena saada parimaid pakkumisi ja olla kursis meie tegemistega, siis liitu Hõbekala infokirjaga!
 
Email again:
HOMMIKUD JOOGA JA BRUNCHIGA 

Planeeri omale kaunis hommik joogatunni ja sellele järgneva brunchiga Hõbekala külalistemajas. Joogat juhendab meie Hirmuste naaber ja itaallasest sõber Max Romano, kelle positiivne ja rahulik ellusuhtumine ning teadmised elust, inimesest ja joogast ei jäta kedagi ükskõikseks.

Joogatund toimub kell 8:30-10:00.

Kell 11:00-13:00 on brunch võimalusel ja olenevalt aastaajast kohalike aiasaaduste ja metsaandidega. Ahjusooja karaski peale valmistab Siim värskest kalast äkise, lisaks on laual Hõbekala räimed ja muud traditsioonilised võileivakatted. Kätlin küpsetab kuhja pannkooke ja söögi kõrvale pakume maitsvat kohvi ja värsket mahla. Brunchi hind eraldi tellides 15 eurot inimese kohta.

Grupi suurus 10-20 inimest.

Hind: 22 eurot/ jooga + brunch 


* * * 

2018.aastal toimunud üritused:


INES JA OTT LEPLAND
Reedel, 3.augustil kell 20:00

See on selle aasta ainuke kord, kui Hiiumaal astuvad üles Ines ja Ott Lepland.

Õuekontsert toimub Kalana põlispuude all, Hõbekala külalistemaja õuel. Mõnusat muusikat saad sumedal augustikuu õhtul nautida koos parimatega.

Võta kaasa sõbrad ja pereliikmed ning tule juba veidi varem kohale. Siis saad Hõbekala külalistemaja kohviku mõnusast menüüst osta meelepärased ampsud ja joogid ning valida endale parima koha õuemurul.

Hea teada:
* Ürituse muusikaline osa algab kell 20:00
* Soovitame osta piletid eelmüügist, siis ei teki kohapeal pikka järjekorda piletite ostmisel
* Kuidas tulla kohale: https://goo.gl/maps/NdMn4MJYhvz

Vaata lisa FB-s: https://www.facebook.com/events/200038657517230/


Piletid:
Eelmüügist 17€ - https://mytickets.ee
Kohapeal 20€


"Sea Scapes / Merede maastikud " Britt Ressari isikunäitus Hõbekala külalistemajas


Britt Ressar: "Hõbekala külalistemaja on justkui püha hiiepaik, mis kummardab metsa veerel
Hiiumaa läänepoolse tipu merede möllu ja maagiat. Ikka lausuvad inimesed, kes kohale jõuavad, et oleks nagu maailma serval: vaikus, avarus ja kõikvõimalikkus korraga."

Sel suvel avatakse Hõbekala külalistemajas Britt Ressari isikunäitus "Sea Scapes” / “Merede maastikud”. Maailma merede ja ookeanide auks valminud originaalmaalide ja reprode kogu lahvatab tundlikult läbi värvide ning vormi. Autor teeb sarjaga kummarduse looduse meisterlikkuse ees vee
massiivide jõu ja rahu vahel tasakaalu leides. Britt Ressar loob lõuendile maailmasid, mida ta ise vee peal, all ja kohal kogenud on.

Näitus jääb avatuks suve lõpuni.

IG: @brittressarart, @hobekala