Uhiuus külalistemaja avas oma uksed juulis 2017.

Kõpu poolsaare tipus Ristna tuletorni ja Surfiparadiisi viival teel, Hirmuste-Ristna teeristis näete tee ääres kahte musta värvi maja.  Nendes majades pakume mugavat majutust koos hommikusöögiga, toitlustust, seminaride ja muude ürituste korraldamise võimalust.

Madalhooajal (u 01.10-31.05) on võimalik rentida tervet maja koos majutuse, kaminaruumi, sauna ja täisvarustusega köögiga.

Majutame kuni 20 inimest. Kõikides tubades on dušš, wc, voodipesud, saunalinad ja rätikud. Tubadesse mahub 2-5 inimest, toad on avarad ja valgusküllased ning sobivad nii lühikeseks peatuseks kui pikemaks puhkuseks. Oleme sisustanud toad võimalikult minimaalsete lahendustega, et jätta silmale ja fantaasiale ruumi märgata vaikust, õhku, puhtust ja elu, mis toimub akna taga looduses.

Toa hinnas sisaldub rikkalik hommikusöök buffet lauas. Kasutame nii palju kui võimalik Hiiumaa toorainet. Lisaks külmlauale on hommikusöögis toekas puder ja omlett kohalike kanade munadest. 

Suvehooajal pakume külalistemajas vastavalt võimalusele toitlustamist ka lõunal ja õhtul. Iga päev jaanipäevast augusti lõpuni on avatud Kalana sadama juures meie väike ja hubane Hõbekala kalakohvik.

Külalistemaja suures klaasseintega saalis toimuvad aastaringselt joogatunnid (vähemalt 2 korda nädalas) ja muud toredad üritused alates laagritest, kontsertidest ja töötubadest kuni privaatsete koosviibimisteni ja pulmadeni. Avatud on väike baar kohaliku õllevaliku ja veinidega, kaasa on võimalik osta Hõbekala oma kalatooteid.


MAJUTUSE HINNAKIRI:

01.09.2017-15.06.2018
01.09-30.12.2018

Kahene tuba hommikusöögiga 75 eurot

16.06-30.08.2018
Kahene tuba hommikusöögiga 90 eurot

Suvehooajal pakume alati majutust koos hommikusöögiga. Madalhooajal on võimalus tellida majutust ilma hommikusöögita ja kasutada peamaja kööki.

Lisavoodi kuni 6-a lastele tasuta, 15 eurot alates 7-a lastele ja täiskasvanutele.

Majutuse broneerimisel palume 30% ettemaksu. Tühistamisel hiljemalt 7 päeva enne majutust tagastatakse 100% tagatisrahast. Broneeringu hilisemal tühistamisel või mitteilmumisel tagatisraha ei pruugita tagastada. Kui leiame vabanenud ajale uued kliendid, siis püüame tagastada kogu ettemaksu sõltumata tühistamise ajast.


Külaliste käsutuses on jalgrattad, millega avastada kilomeetri kaugusel asuvat Ristna neeme tippu, tuletorne, metsas asuvaid põnevaid militaarrajatisi, Kalana sadamat promenaadiga, inimtühje randu ja  metsaradasid. Meil on 3 jalgratast ja ühe jalgratta rent maksab 12 eurot/ päev. 

Külalistemaja vahetus läheduses saab ka telkida (hind: 10 eur/inimene koos pesemisvõimalusega).

Hommikusöök buffet lauas vastavalt võimalusele (vahel on kogu maja reserveeritud või hoopis pole ühtegi sööjat:) külalisele väljaspool maja 9 eurot inimese kohta. Soovitav on oma tulekust ette teatada eelneval õhtul telefonil 56674008.