Akrojooga töötuba, ette tellimisel Hõbekala külalistemajas

Akrojoogal on kolm nägu – jooga elemendid, akrobaatiline külg ja teraapiline osa (tai massaaž ja terapeutiline lendamine). Kahe tunni jooksul teeme soojenduse, õpime teisele inimesele oma keharaskust andma ja teda usaldama, proovime pea alaspidi olemist ja loomulikult ka teise inimese jalgadel ja kätel “lendamist“. Lõpetame lõdvestava tai massaažiga.

Oodatud on kõik, kel akrojooga vastu huvi on. Varasem jooga vms kogemus pole vajalik. Samuti pole vaja karta üksi töötuppa tulemist, sest nii ehk naa töötame kogu aeg erinevate inimestega ja peamiselt kolmestes gruppides.

Hind u 20 eurot inimese kohta

Soovijatele õhtusöök ja majutus (info@hobekala.ee, tel 56674008).

Registreerimiseks võta ühendust Kadriga Facebookis või meilitsi theyogaisland@gmail.com

Juhendajaks Kadri Romano, kes läbinud AcroYoga Int. (acroyoga.org) õpetajakoolituse, 200h joogaõpetajakoolituse ja tai massaaži koolituse. Kadri on andnud töötubasid ja tunde Eestis, Taanis, Saksamaal, Itaalias, Türgis ja mujalgi.

Lisainfot siit:
http://www.acroyoga.org/teachers/akrokadri
http://www.acroyoga.ee/meist/akrokadri/HOMMIKUD JOOGA JA BRUNCHIGA 

Planeeri omale kaunis hommik joogatunni ja sellele järgneva brunchiga Hõbekala külalistemajas. Joogat juhendab meie Hirmuste naaber ja itaallasest sõber Max Romano, kelle positiivne ja rahulik ellusuhtumine ning teadmised elust, inimesest ja joogast ei jäta kedagi ükskõikseks.

Joogatunni algus 8-10 vahel ja tunni kestvus kuni 1,5 tundi.

Näiteks kell 11:00-13:00 brunch kohalike aiasaaduste ja metsaandidega. Ahjusooja karaski peale valmistab Siim säinast äkise, lisaks on laual Hõbekala räimed ja muud traditsioonilised võileivakatted. Kätlin küpsetab kuhja pannkooke ja söögi kõrvale pakume maitsvat kohvi ja värsket mahla. Brunchi hind eraldi tellides 12 eurot inimese kohta.

Grupi suurus 10-20 inimest.

Hind: 17 eurot/ jooga + brunch 
INES JA OTT LEPLAND
Reedel, 3.augustil kell 20:00

See on selle aasta ainuke kord, kui Hiiumaal astuvad üles Ines ja Ott Lepland.

Õuekontsert toimub Kalana põlispuude all, Hõbekala külalistemaja õuel. Mõnusat muusikat saad sumedal augustikuu õhtul nautida koos parimatega.

Võta kaasa sõbrad ja pereliikmed ning tule juba veidi varem kohale. Siis saad Hõbekala külalistemaja kohviku mõnusast menüüst osta meelepärased ampsud ja joogid ning valida endale parima koha õuemurul.

Hea teada:
* Ürituse muusikaline osa algab kell 20:00
* Soovitame osta piletid eelmüügist, siis ei teki kohapeal pikka järjekorda piletite ostmisel
* Kuidas tulla kohale: https://goo.gl/maps/NdMn4MJYhvz

Vaata lisa FB-s: https://www.facebook.com/events/200038657517230/


Piletid:
Eelmüügist 17€ - https://mytickets.ee
Kohapeal 20€


"Sea Scapes / Merede maastikud " Britt Ressari isikunäitus Hõbekala külalistemajas


Britt Ressar: "Hõbekala külalistemaja on justkui püha hiiepaik, mis kummardab metsa veerel
Hiiumaa läänepoolse tipu merede möllu ja maagiat. Ikka lausuvad inimesed, kes kohale jõuavad, et oleks nagu maailma serval: vaikus, avarus ja kõikvõimalikkus korraga."

Sel suvel avatakse Hõbekala külalistemajas Britt Ressari isikunäitus "Sea Scapes” / “Merede maastikud”. Maailma merede ja ookeanide auks valminud originaalmaalide ja reprode kogu lahvatab tundlikult läbi värvide ning vormi. Autor teeb sarjaga kummarduse looduse meisterlikkuse ees vee
massiivide jõu ja rahu vahel tasakaalu leides. Britt Ressar loob lõuendile maailmasid, mida ta ise vee peal, all ja kohal kogenud on.

Näitus jääb avatuks suve lõpuni.

IG: @brittressarart, @hobekala