Aitäh kõigile, kes 2018.aastal kohvikut külastasid! 

* * *

Hõbekala kalakohviku leiad veidi enne Kalana sadamat paremal pool teed mändide vahelt.

Siin on puidust terrass, kus õhkkonda loovad päikesevarjud, võrkkiiged, korvmööbel ja õitsevad lilleamplid. Kohvikust avaneb vaade merele, mis on iga päev eri nägu, kuid kohviku lahtiolekuaegadel enamasti päikesest sillerdav ja rahulik. Kohvikut ümbritsevad  jändrikud männid ja kiviklibune maa.

Kalakohvik on avatud lühikest aega - 22.juunist kuni 20.augustini iga päev kell 12:00-21:00.

Toit valmistatakse kas kohviku kõrval asuvas suitsuahjus või kilomeetri kaugusel asuvas külalistemaja köögis, selle tõttu me klassikalisi praade ei paku. Selle asemel leiad otse suitsuahjust võetud kohaliku kala, lõuna ajal toeka kalasupi, Hõbekala köögis valmistatud marineeritud räimede valiku, säina äkise, koduse leiva, salatid, võileivad ja koduköögis valmistatud imemaitsvad koogid.

Pakume kergeid suviseid veine, käsitööõlut, mahla, karastusjooke, Illy kohvi ja kohalikku taimeteed.

Kõige erilisemaks meie kohviku juures peame oma teenindajaid. Nad on meie sõbrad ja inimesed, kes tavapäraselt teenindajatena ei tööta. Meil on kunstnikud, muuseumitöötajad, fotograafid, turundusjuhid, õpetajad, meremehed jne,  kes juba 7. aastat tulevad igal suvel oma põhitöökohtadest ära, et oma tavapärasest keskkonnast puhata ja nautida Hiiumaa ja Kalana eluolu. Nagu loodetavasti ka teie.

Kui meile tuled, võta aega, et lihtsalt olla, nautida värsket õhku ja merekohinat, rääkida juttu sõbraga või meiega ja unustada argised asjad. Tee peal on piisavalt söögikohti, kus saad kiire nälja kustutada. Tule meile mõnulema!