Hõbekala külalistemaja asub Hiiumaa kõige kaugemas tipus - Kõpu poolsaarel Ristnas.

Pakume aastaringselt:
- mugavat majutust 7 toas kuni 19-le inimesele koos hommikusöögiga;
- majas peatuvatele gruppidele toitlustust ja klaasseintega saali seminari või retriidi korraldamiseks.

Maja on valminud 2017. aastal ja on modernse interjööriga. Kõikides tubades on dušš, wc, voodipesud, saunalinad ja rätikud.

Peamaja 2. korrusel asub 3 tuba: peretuba neljale, kahene ja väike kahene tuba, mis sobib lühiajaliseks kasutuseks või ühele inimesele.

Kõrvalmajas on 4 tuba, mis on kõik oma sissepääsuga õuest, auto saab parkida mugavalt toa ette ja otse toast pääseb päikeselisele terrassile, mis on kõigile ühine. Toad on avarad ja valgusküllased. Enamus neist on kolmesed ja mahutavad ka lapse diivanile (kokku neljaliikmelise pere). 

Oleme sisustanud toad võimalikult minimaalsete lahendustega, et jätta silmale ja fantaasiale ruumi märgata vaikust, õhku, puhtust ja elu, mis toimub akna taga looduses.Palun broneerige mugavalt meie broneerimissüsteemis või grupitellimuse korral (alates 3 tuba, 8 inimest) helistage tel 56674008 ja kirjutage meilile mailto:info@hobekala.ee.


Grupi broneerimise ja annulleerimise tingimused:
Majutuse broneerimisel palume 50% ettemaksu majutuse summast. Tühistamisel hiljemalt 30 päeva enne majutust tagastatakse 100% ettemaksust. Broneeringu hilisemal tühistamisel või mitteilmumisel ei pruugita ettemaksu tagastada. Juhul kui leiame vabanenud ajale uued külalised, tagastame ettemaksu sõltumata tühistamise ajast.

P.S Meil on õigus küsida ettemaksu 100% või pikendada annulleerimise tähtaega pikaajaliste broneeringute ja erijuhtumite puhul.