Hõbekala külalistemaja avas oma uksed juulis 2017.

Kõpu poolsaare tipus Ristna tuletorni ja Surfiparadiisi viival teel, Hirmuste-Ristna teeristis näete tee ääres kahte musta värvi maja.  Nendes majades pakume mugavat majutust koos hommikusöögiga, majas peatuvatele külalistele toitlustust, seminaride ja muude ürituste korraldamise võimalust.

Majutame kokku kuni 20 inimest. Kõikides tubades on dušš, wc, voodipesud, saunalinad ja rätikud. Tubadesse mahub 2-5 inimest, toad on avarad ja valgusküllased ning sobivad nii lühikeseks peatuseks kui pikemaks puhkuseks. Oleme sisustanud toad võimalikult minimaalsete lahendustega, et jätta silmale ja fantaasiale ruumi märgata vaikust, õhku, puhtust ja elu, mis toimub akna taga looduses.

Külalistemaja suures klaasseintega saalis toimuvad erinevad üritused alates laagritest, kontsertidest ja töötubadest kuni privaatsete koosviibimisteni. 

Külalised saavad rentida jalgrattad, millega avastada kilomeetri kaugusel asuvat Ristna neeme tippu, tuletorne, metsas asuvaid põnevaid militaarrajatisi, Kalana sadamat promenaadiga, inimtühje randu ja metsaradasid. 

Hinnapäringuks või broneeringuks palume täita allolev vorm. Vormi täitmine ei anna kohest kinnitust Teie broneeringule, aga vastame Teile esimesel võimalusel. Kiireloomuliste küsimuste korral palun helistage telefonile 56674008.


Email again: