Hõbekala külalistemaja asub Hiiumaa kõige kaugemas tipus - Kõpu poolsaarel Ristnas.

Pakume aastaringselt:
- mugavat majutust kuni 20-le inimesele koos hommikusöögiga;
- majas peatuvatele gruppidele toitlustust ja klaasseintega saali joogalaagri või seminari korraldamiseks.

Maja on valminud 2017.aastal ja on modernse interjööriga. Kõikides tubades on dušš, wc, voodipesud, saunalinad ja rätikud. Tubadesse mahub 2 inimest või kuni 5-liikmeline pere. Toad on avarad ja valgusküllased ning sobivad nii lühikeseks peatuseks kui pikemaks puhkuseks.

Oleme sisustanud toad võimalikult minimaalsete lahendustega, et jätta silmale ja fantaasiale ruumi märgata vaikust, õhku, puhtust ja elu, mis toimub akna taga looduses.

Soovitame rentida jalgratta, millega avastada kilomeetri kaugusel asuvat Ristna neeme tippu, Kõpu ja Ristna tuletorne, metsas asuvaid põnevaid militaarrajatisi, Kalana sadamat promenaadiga, inimtühje randu ja metsaradasid. Peale pikka päeva looduses on võimalus tellida saun kahele või nautida õhtut kamina ees.

Tehke broneering mugavalt meie broneerimissüsteemis või grupi tellimuse korral helistage tel 56674008 ja kirjutage meilile mailto:info@hobekala.ee.


Broneerimise ja annulleerimise tingimused:
Majutuse broneerimisel palume 30% ettemaksu majutuse summast. Tühistamisel hiljemalt 7 päeva enne majutust tagastatakse 100% ettemaksust. Broneeringu hilisemal tühistamisel või mitteilmumisel ei pruugita ettemaksu tagastada. Juhul kui leiame vabanenud ajale uued külalised, tagastame ettemaksu sõltumata tühistamise ajast.

Gruppide puhul annulleerimine kuludeta 1,5 kuud enne majutust.