Meist

... ja mida me Hiiumaal teeme
Tere!

Nii tore, et oled sattunud meie kodulehele:)
Ehk oled sa juba külastanud Hõbekala külalistemaja ja kalakohvikut Hiiumaal?

Avastasime hiljuti, et Hõbekala algusest saab sel aastal juba 10 aastat... Võib-olla peatusid meie külalistemajas kui rentisime veel rootsipunast maja Kalana sadamas? Või istusid merevaatega kohvikus, kus Siim jooksis baarileti ja suitsuahju vahel ning menüüs oli vaid suitsuahven ja Kätlini valmistatud kook?

2019.aastaks on männid mere ääres nii suureks kasvanud, et lained enam kätte ei paista. Ja meie oleme kolinud mändide vahele 1,5 kilomeetrit eemal Ristnas. Kaks aastat tagasi sai seal valmis meie uus kõigi mugavustega külalistemaja. Õieti muu ei olegi muutunud, inimesed on samad... kala ja kook...

Kohas, mida me väga armastame, saame teilegi pakkuda mõnusat puhkust, põnevaid tegevusi ning hinge kosutavaid kohtumisi. Nagu me ise ütleme: "Õnn on lihtne. Lihtne nagu elu mere ääres..." Hõbekala tegemised ja pakkumised jõuavad teieni blogi ja uudiskirja kaudu ning tee meie FB ja Instagrami lehtedele leiad kodulehe algusest.

Puhkuse planeerimise aeg on alanud. Kui igatsed rahu ja vaikust, tule juba varakevadel, oleme avatud aastaringselt. Meil on erilisi pakkumisi peredele, sõpradele ja ürituste korraldamiseks.

Ootame väga taaskohtumisi juba armsaks saanud külalistega ning uusi põnevaid tutvusi!

Heade soovidega Hiiumaalt
Kätlin
Järgmine
kuidas sai hõbekala omale nime?

Lisa kommentaar

Email again: