Meie juures on korraldatud paari aasta jooksul palju joogalaagreid ning koolitusi. 

Kui sooviksid tulla meie joogalaagritesse või õppida ise joogaõpetajaks, siis vaata 2021. aasta Hõbekala laagrite kava!

Ehk meeldiks Sulle endale korraldada üht täiesti erilist joogalaagrit?

Selleks on vaja head programmi, organisaatorit, aga ka kohta, mis kutsuks. 

Meil on modernne miljöö keset iidset männisalu, kus autosid näeb möödumas talveajal ehk paar korda. Kõrgete lagede ja klaasseintega saal mahutab mattidele joogatama kuni 18 inimest ja samapalju inimesi mugavatesse tubadesse majutuma.

Maja on avatud aastaringselt. Täisvarustusega köögis valmivad maitsvad ja tervislikud road ning seal on võimalik koos õpilastega ühiselt kokata. Söögitoas põleb kamin, mille valgel õhtuti lõõgastuda või hoopis tuliseid diskussioone pidada. Kuni poole kilomeetri kaugusel on inimtühjad rannad, kus ka talvel saab laintesse hüpata, et peale seda saunalaval jälle üles soojeneda.


Hõbekala külalistemaja asub kõrvulukustavas vaikuses, kuhu linnamelu ja töömõtted ei ulatu.


Kui Sul tekkis huvi laagri või ürituse korraldamiseks, palun vaata meie eripakkumist ÜRITUSE KORRALDAJALE ja võta meiega ühendust.JOOGA JA AKROJOOGA TÖÖTOAD NING TAI MASSAAZ

Kui soovid oma puhkusele või üritusele lisaväärtust anda, siis meilt saab tellida erinevaid joogatunde, akrojooga töötube ja tai massaaži.

The Yoga Island perekond - Kadri ja Max Romano - elavad meie vahetus naabruses ning annavad nii meie juures kui mujal maailmas joogatunde, korraldavad töötube ja laagreid. Loe lisa nende kohta https://www.facebook.com/theyogaisland/. Max Romano on 500h YTT joogaõpetaja ja Kadri Romano pakub lisaks ka akrojooga õpetust ning tai massaaži.Kadri Romano kirjeldab akrojooga olemust järgmiselt:

Akrojoogal on kolm nägu – jooga elemendid, akrobaatiline külg ja teraapiline osa (tai massaaž ja terapeutiline lendamine). Akrojooga alustaladeks on usaldus, mängulisus ja kehatunnetus. Mõnetunnises töötoas suuremale grupile või ka kahele teeme läbi pika teekonna alates sellest, kuidas julgeda teisele inimesele toetuda, kuni vaid teise inimese jalgadel lendamiseni välja.

Kadri Romano pakub ka tai massaaži, mida tehakse maas matil ning läbi riiete. Massaaž kestab umbes 2 tundi ja selle aja jooksul liigub massöör sujuvalt varvastest peani. Vaid kogu keha masseerides avaldub tai massaaži tõeline mõju.

Tai massaaži aluspõhimõtteid ja lihtsamaid võtteid on võimalik omandada ka paaritunnises töötoas. Selle jooksul teeme joogasoojenduse, mis valmistab järgnevaks massaažiks ette. Seejärel pakume võimalust ise õpetaja juhendamisel paarilisele massaaži teha.

Hinnad:
* Jooga
* Akrojooga töötuba
* Tai massaži töötuba

Hind 30 eurot/tund kuni kahele inimesele, suurema grupi puhul kokkuleppel.

* Tai massaaž ühele 30 eurot/tund (traditsiooniline kogu keha tai massaaž kestab orienteeruvalt 2 tundi)